Laweta Gdańsk – Nasze usługi obejmują transport na lawecie samochodów, autoholowanie i pomoc drogową na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz całego Trójmiasta przez 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Oferujemy transport na lawecie na autostradzie A1 oraz obwodnicy. Przewóz samochodu, motocykla, quada czy maszyny rolniczej/budowlanej możemy zrealizować na terenie całego kraju. 

Tani transport na lawecie Gdańsk – Trójmiasto

Holowanie Gdańsk – Transportujemy na lawecie sprawne i uszkodzone samochody, motocykle, ciągniki, maszyny rolnicze i budowlane. Każde przewożone mienie jest starannie zabezpieczone pasami i łańcuchami, a także posiada OC Przewoźnika. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w transporcie autolawetami, są odpowiednio przeszkoleni i posiadają niezbędne uprawnienia oraz umiejętności.

Transportujemy pojazdy nie tylko na terenie Gdańska i Trójmiasta, ale także w całej Polsce. Rozładujemy towar pod wskazany adres.

transport samochodu na lawecie

Pomoc drogowa Gdańsk

Warto skorzystać z naszej pomocy w przypadku nieprzewidzianej sytuacji, awarii na drodze czy nawet w garażu. Pomożemy Ci, jeśli akumulator odmówił posłuszeństwa, złapałeś “kapcia” czy zabrakło Ci paliwa. Transport lawetą to najlepsze rozwiązanie w nagłych sytuacjach. Posiadamy flotę auto lawet, które znajdą się tam gdzie tego potrzebujesz na terenie Gdańska, Gdyni czy Sopotu. Świadczymy również transport lawetą na obwodnicy Trójmiasta oraz na autostradzie A1.

W zakres naszej pomocy wchodzi:

  • awaryjne odpalanie pojazdów;
  • dowóz paliwa;
  • wymiana koła;
  • drobne naprawy techniczne;
  • transport na lawecie.

Zadzwoń do nas, a błyskawicznie znajdziemy się na miejscu lawetą, aby Ci pomóc.
Sprawdź cennik naszych usług, aby od razu wiedzieć, ile zapłacisz. Gwarantujemy najniższe ceny w Gdańsku i okolicach. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, każdego dnia tygodnia. Transportujemy lawetą każdy samochód osobowy i nie tylko.

Skorzystaj z naszych usług lawetą! Szybko, profesjonalnie i tanio.