Cennik Lawet. Sprawdź ile kosztuje transport samochodu na lawecie.

Poniżej znajduje się cennik lawet realizowanych przez nas usług związanych z autolawetą. W przypadku wielogodzinnego transportu pojazdu jest możliwość negocjacji ceny. Dla ułatwienia podaliśmy również koszt lawety za kilometr.
Usługi lawetą i pomoc drogowaCena
Holowanie po mieścieod 200 zł
Opłata za 1 km lawety w trasieod 3,00 zł
Opłata startowa w trasie100 zł
Dowóz paliwa na terenie Trójmiasta150 zł
Wymiana koła150 zł
Awaryjne odpalanie150 zł

Wszystkie ceny w zakładce cennik laweta są cenami BRUTTO! 

laweta cennik

Od czego właściwie zależą cennik lawety i pomocy drogowej?

Jeśli jeszcze się nie zdecydowałeś o wyborze lawety, zobacz na naszym blogu jak wybrać najlepszą pomoc drogową! Poniżej, dowiesz się co składa się na cenę lawety. Oczywiście, najważniejszym czynnikiem jest ilość przebytych kilometrów. W ten sposób możemy dosyć konkretnie określić całkowity koszt autolawety. Holowanie w obrębie Trójmiasta jest zdecydowanie prostsze logistycznie dla nas i naszej floty, dlatego średnie ceny autolawety wahają się od 150 do 300 zł za cały transport. W wypadku gdy zlecenie jest bardziej skomplikowane np. jeśli samochód uległ wypadkowi, cennik lawety ustalamy indywidualnie w zależności od ilości prac na miejscu. Warto wziąć pod uwagę fakt, że taki typ pomocy drogowej, zwłaszcza w trasie, wiąże się z koniecznością dojazdu na miejsce, dlatego nasze stawki zaczynają się również opłatą startową 100 zł.

Klienci pytają nas najczęściej, ile kosztuje laweta za km?

W trasie możemy to bardzo prosto określić, gdyż cena lawety jest uzależniona przede wszystkim od przebytych kilometrów. W lawetazagrosze oferujemy jeden z najlepszych i najkorzystniejszych cenników transportu samochodów na lawecie. Cena za kilometr lawety w trasie wynosi od 3 złote za kilometr.